ÖVRIGT / Diverse / Termos+flaska 9614037
*
nr 961 4037
Termos+flaska
+ kakfat, 50-tal
Kondition: termos saknar lock
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 18:04:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/5 17:57:21
1
150 kr
4/5 20:20:20
2
200 kr
7/5 14:28:03
3
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: flaska kakfat termos
-
7114 Ask
med lock, Lack med pärlemo. Längd: 35 cm, djup: 26..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:13
-
8155 Dekorelement
2 st, Asiatiska, nutida, trä, 92x92 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:47
-
8161 Konsoler
10 st. Trä. Diameter: 9-22 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:25
-
8204 Kuriosa
4 delar, bl a lykta
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:12
-
8232 Kuriosa
6 delar, Orientaliskt, sten
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:40
-
8087 Masker
3 st. Höjd: 20-40cm
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:20
*
Termos+flaska
Kondition: termos saknar lock
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4037
Termos+flaska
+ kakfat, 50-tal
Kondition: termos saknar lock
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/5 17:57:21 | 1 | 150 kr |
4/5 20:20:20 | 2 | 200 kr |
7/5 14:28:03 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: flaska kakfat termos
-
7114 Ask
med lock, Lack med pärlemo. Längd: 35 cm, djup: 26..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:13 -
8155 Dekorelement
2 st, Asiatiska, nutida, trä, 92x92 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:47 -
8161 Konsoler
10 st. Trä. Diameter: 9-22 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:25
-
8204 Kuriosa
4 delar, bl a lykta
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:12 -
8232 Kuriosa
6 delar, Orientaliskt, sten
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:40 -
8087 Masker
3 st. Höjd: 20-40cm
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:20